Místa na nejlepší líbánky, které můžete v Asii zažít

Pokud hledáte dovolenou s láskou svého života, měl by váš pokoj odpovídat všem romantickým požadavkům zamilovaných. Atmosféru ale často rozbije naprosto neromantický hotel s partou podivných cizinců u bazénu. Proto jsme pro vás vytipovali to nejlepší ubytování přes Airbnb v Asii, díky kterému prožijete nejkrásnější romantické líbánky či valentýnskou dovolenou.

Skrýš na Bali, Indonésie

Na světě existuje jen málo míst, které by mohly soupeřit s majestátností indonéského ostrova Bali. Tyčící se sopky, nedotčené pláže a delikátní jídlo přitahuje davy turistů v průběhu celého roku. To ale může být nepříjemné ve chvíli, kdy chcete strávit intimní chvilky v soukromém útočišti se svým partnerem. Balijská skrýš je pro tyto účely jako stvořená.

Resort vystavěný z ekologického bambusu se nachází v horách u supky Gunung Agung, která vytváří perfektní prostředí pro skvělá záběry a fotografie. Je to nejlepší destinace pro dobrodružné páry, které touží být obklopeny krásnou divokou přírodou, rozlehlými rýžovými poli, bujnými lesy a malebným výhledem na řeku, kde byste nejradši zůstali už navždy.

Tonkin Bungalov, Vietnam

Pokud vás láká Vietnam, možná rádi zamíříte do poklidného městečka Hoi An, když si užijete shon a ruch velkoměsta. Zdejší bungalov Tonkin vás jistě nadchne. Přírodní prostředí plně vybaveného stylového bungalovu vás láskyplně přivítá po celodenním koupání a opalování na pláži An Bang. V tomto apartmá přehodnotíte své představy o tom, co znamená luxus. Soukromé apartmá se nachází ve druhém patře, které vám poskytne nádherný výhled na celou oblast plnou tradičních vietnamských domů.

Luxusní zelené podkroví, Thajsko

Thajsko je jednou z nejkrásnějších zemí, kde můžete trávit své líbánky. Tato země dokonale propojuje tradiční starobylou a moderní novodobou kulturu. Je to nejlepší místo pro páry, které touží prozkoumat zdejší chrámy, jídlo i místní noční život.

Apartmánový komplex v srdci Thong Lo nabízí bezplatný tuk-tuk, který vede k vlakovému systému BTS. Tento Airbnb vám poskytne nádherný výhled na panorama Bangkoku, a to zejména díky velikým oknům, která dodávají i vnitřnímu prostoru přirozené vnější světlo.

Květinový ostrov, Filipíny

Pokud vám nevadí připlatit si vyšší cenu, pak ten nejlepší resort, který si můžete pro svou dovolenou zvolit, je Květinový ostrov v Taytay Bay. Ostrov Palawan je hojně označován jako nejlepší ostrov na světě a prožít na něm pár dní se svým miláčkem je něco, co byste si neměli nechat ujít. Tento Airbnb se sice může značně prodražit, nicméně vyplatí se vzít v úvahu, že budete mít přístup k exkluzivnímu soukromému vstupu na ostrov. Ať už dáváte přednost kajaku, šnorchlování nebo potápění na korálových útesech, tento resort vám zprostředkuje nejlepší dovolenou, jakou jste kdy zažili, anebo zažijete. Resort se zároveň věnuje ochraně životního prostředí a využívá k výrobě elektřiny výhradně solární panely.