Nešťastný muž se teleportoval ke své zesnulé ženě prostřednictvím virtuální reality

Zdroj obrázku: Pixabay

Virtuální realita od svého uvedení na trh prošla mnohým vylepšením a zdokonalením. Taková realita se využívá k teleportu dané osoby do jiného prostředí. V Jižní Koreji vznikl televizní pořad, který dokáže teleportovat lidi se svými zesnulými, aby jim umožnil poslední setkání s milovanou osobou.

Takovou možnost dostal i 51 letý muž Kim Jung-soo, který se mohl setkat se svou zesnulou ženou.   

Zemřela manželka a maminka pěti dětí

Svůj boj se zákeřnou nemocí po několika letech prohrála manželka Kima. Nechala tu pět dětí a manžela. Po smrti ženy Kim vyslovil přání, že by si ještě jednou jedinkrát v životě přál dotknout se své milované ženy. Byla pro něj vším. Milovali se a měli pevný vztah. Když žena zemřela, pro Kima to byla obrovská rána, a dokonce měl dcerám za zlé, že nechtěly vzpomínat na jejich matku, protože pro ně vzpomínky byly velmi bolestí. Kimova nejstarší dcera prozradila, že chtějí žít spokojeně dále a pokusit se smířit s touto situací. Nechtěli si neustále připomínat tyto složité okamžiky.

Neustále ale myslely na to, že jejich otec musí a potřebuje vidět svou zesnulou manželku. Často dcery přemýšlely, jak to udělat, jak mu umožnit takové setkání, alespoň na malou chvíli. Bylo to jeho velké přání a dcery přišly s řešením. Přihlásily otce do televizní šou, která dokáže lidi teleportovat na jiná místa a za lidmi, kteří již zemřeli. Dcery dělaly vše proto, aby svého otce alespoň trochu rozveselily, protože věděly, jak moc je otec smrtí jejich maminky zničený.

Prozradily, že když maminka onemocněla, otec s ní byl každou chvíli, nosil ji po místnosti, držel ji za ruce, objímal ji a neustále ji připomínal, že i bez vlasů je ta nejkrásnější žena jeho života. Čtyři roky po smrti ženy, Kim opět spatřil svou ženu. 

Kim uviděl svou ženu

Kim byl pozván do pořadu, kde mohl svou ženu opět spatřit. Tuto nabídku samozřejmě přijal. Muž již po cestě do virtuálního ateliéru nemohl zadržet své slzy a velice se těšil, až svou ženu opět uvidí. Jakmile si nasadil brýle pro virtuální realitu, nemohl uvěřit svým očím! Před ním stála jeho zesnulá žena.

Nemohl zadržet své slzy, byl velmi dojatý a zaplavený různými emocemi. Děti vše sledovaly na monitoru a byly také velmi dojaté, plakaly a byly neuvěřitelně šťastné, že jejich otec dostal to, co si tak moc přál.