Want create site? With Free visual composer you can do it easy.
Japonsko - zajímavosti
Žluté hory - Čína
Peking - hlavní město Číny
Měsíční most, Čína
Bílá pyramida, Xi'an, Čína
Lotosové hory Lianhua
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Krátké zprávy

Datum: 2017-05-21

Severní Korea by ráda upevnila vztahy s prezidentem Putinem, a zavedla pravidelný trajekt do Ruska. Cílem j prý podpořit ekonomickou spolupráci mezi oběma zeměmi.

Podle firmy, která trajket vlastní, se nejedná o porušování mezinárodních sankcí vůči KLDR, a ve čtvrtek tak dorazil do ruského Vladivostoku první severokorejský trajekt.

Datum: 2017-03-19

Dong Shucheng z města Anyang, které leží ve východní provincii Henan, ucvhátil svět svým neobvyklým uměním. Téměř padesátiletý muž se vrátil po sérii pracovních neúspěchů ke svým kořenům, a začal tvořit obrazy z cukru. Tajemství spočívá ve vytvoření správné konzistence sirupu, který následně v podobě vlásčitých pruhů nalévá na kamenou desku eletrického vařiče. Nejčastěji vytváří zvířata nebo květiny, ale zvládá i výrazně složitější obrazce.

Toto neobvyklé umění vynáší Dong Shuchengovi přibližně 5 - 6 tisíc yuanů, ale při větších akcích, jako jsou například oslavy v klášterech, vydělá polovinu této částky za jediný den. Muž tvrdí, že mu tvorba obrázků přináší radost, a rozhodl se své umění předávat mladším generacím - v současnosti má několik desítek učňů, kteří se jeho řemeslu učí už celé týdny.

Nejnovější články

Přejít k navigační liště