Cardio Active: recenze lékařů, indikace, složení, vedlejší účinky, cena a kde koupit

DrogaCardio Active
Účinek✅Posílení srdeční a cévní tkáně
✅Zlepšení kvality spánku
✅Normalizace tlaku
✅Snížení hladiny cholesterolu
✅Eliminuje riziko závažného průběhu kardiovaskulárního onemocnění
✅Rehabilitace po nemoci
Nežádoucí účinkyNezpůsobuje nežádoucí účinky
SloženíEsence z hlohu
Hořčičná esence
Chmelová esence
Esence z třezalky tečkované
Esence z lipových květů
Esence z přesličky rolní
Svazek20 ml.
Denní dávka15-20 kapek dvakrát denně
Cena790 KCZ

Cardio Active je moderní doplněk stravy pro cévy a srdeční sval.  Složení doplňku je jedinečné. Působí jako jemný stimulant pro normální činnost srdce. Doplněk nesnižuje pouze krevní tlak, ale má jemný účinek na tělo. Cardio Active posiluje kardiovaskulární systém a zlepšuje kvalitu krve. Aditivum nezatěžuje orgány. Naopak, výrobek má obecné regenerační vlastnosti. Doplněk snižuje riziko závažných onemocnění. 

Cardio Active recenze

Složení Cardio Active

Stačí se podívat na složení výrobku a zjistit, zda je přírodní. Přírodní doplněk má příznivý vliv na srdce a cévy a nezatěžuje ostatní orgány. Takový účinek je nesmírně důležitý. Zvláště když je tělo vyčerpané a oslabené. Ve složení nejsou žádné chemické látky.

Složení:

Složka kompoziceDopad na tělo
Esence z hlohuSložka snižuje hladinu cholesterolu, který má tendenci se usazovat na stěnách cév. Složka zlepšuje kvalitu krve a zvyšuje pružnost tepen a kapilár.
Hořčičná esenceSložka zmírňuje křeče a pomáhá normalizovat krevní tlak a srdeční frekvenci. Tato složka zklidňuje nervový systém a normalizuje spánek.
Chmelová esenceExtrakt z rostliny ředí krev, čímž snižuje riziko infarktu a mrtvice. Komponenta také pomáhá uvolnit malá aneurysmata.
Esence z třezalky tečkovanéSložka posiluje cévní stěnu, zlepšuje krevní oběh a zmírňuje úzkost. Složka má příznivý vliv na nervový systém.
Esence z lipových květůTato složka zklidňuje nervový systém a nasycuje krev prospěšnými stopovými prvky a vitamíny. Složka také pomáhá posilovat a obnovovat cévní stěnu.
Esence z přesličky rolníSložka normalizuje krevní tlak, zlepšuje kvalitu spánku a zmírňuje křeče. Látky obsažené v rostlině také snižují hladinu cholesterolu a tlumí záněty. Tím se cévy stávají pružnějšími. 

Ze složení je zřejmé, že kapky jsou přírodního původu. Tím se snižuje riziko nežádoucích vedlejších účinků.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Složení je jemné a bezpečné. Existují však kontraindikace pro Cardio Active. Patří mezi ně individuální nesnášenlivost jedné nebo více složek. Přípravek dosud nebyl testován na ženách v těhotenství a při kojení. Před použitím kapek se poraďte s lékařem.

Studie neprokázaly žádné vedlejší účinky na organismus. Nebyly hlášeny ani uživateli výrobku.

Klinické studie

Kapky Cardio Active byly několikrát testovány, než byly uvolněny do prodeje. Uživatelé si tak mohou být jisti jejich bezpečností a spolehlivostí. Takto probíhaly studie v lékařských centrech a na univerzitách v Evropě a USA. Do práce provedené ve městě Dallas (USA) se zapojilo 900 dobrovolníků. Každý subjekt trpěl kardiovaskulárním onemocněním a měl bolestivé příznaky. Subjekty byly pro účely studie rozděleny do dvou skupin. První skupina dostávala placebo, zatímco druhá skupina dostávala originální lék Cardio Active.

Výrobek má také potřebné licence a certifikáty od regulačních orgánů.

Indikace k použití a příbalový leták

Jednou z hlavních výhod doplňku je, že je zcela návykový. Produkt funguje na problém bez jakýchkoli negativních účinků. Výsledek léčby je rychlý, během několika prvních týdnů. Doplněk snižuje krevní tlak na normální hodnoty a zlepšuje funkci srdečního svalu. Doplněk má také pozitivní vliv na nervový systém.

Indikací pro použití přípravku Cardio Active jsou projevy stavů, jako jsou např.

 • Chronické bolesti hlavy a závratě;
 • Rychlá únava, slabost, apatie;
 • Bolestivé pocity v oblasti hrudníku a lopatek;
 • Pocení, nevysvětlitelný pocit chladu;
 • Záchvaty paniky, záchvaty;
 • Snížená zraková ostrost;
 • Pocit hučení v uších;
 • Problémy s usínáním a probouzením;
 • Zhoršená paměť a soustředění.

Doplněk obnovuje cévy a zlepšuje jejich kvalitu. Má také příznivý vliv na srdeční sval. Přípravek nejen minimalizuje riziko závažných onemocnění, ale také pomáhá při zotavení z cévních a srdečních onemocnění. 

Každé balení obsahuje speciální příbalový leták Cardio Active. Obsahuje důležité informace o tom, jak lék užívat, aby byl maximálně prospěšný. Pro posílení cév a srdce byste měli užívat 15-20 kapek rozpuštěných v čisté vodě. Přípravek se užívá dvakrát denně, půl hodiny před hlavním jídlem. Před použitím lahvičku protřepejte. Doba léčby je 30 dní. Lze ji prodloužit, ale denní dávka se nesmí zvyšovat.

Podrobnější pokyny pro jednotlivé případy naleznete v příbalovém letáku přiloženém k přípravku.

Cardio Active lek

Kde a jak koupit Cardio Active

Cardio Active si můžete koupit se zárukou obdržení původního produktu pouze na oficiálních stránkách. Je to snadné, výhodné a důvěrné. Chcete-li si Cardio Active objednat, přejděte na webové stránky, objednejte si jej a zanechte své kontaktní údaje. Výrobek vám bude dodán v co nejkratší době.

Lék nelze zakoupit v lékárně. Nikdo nemůže zaručit, že se nejedná o padělek. Výrobce přestal spolupracovat se zprostředkovateli, protože ceny jsou příliš vysoké.

Jaká je cena

Jak jsme psali výše, výrobce přestal spolupracovat se zprostředkovateli. Pro spotřebitele to znamená, že cena Cardio Active bude výrazně nižší. Výrobce může častěji pořádat atraktivní propagační akce a nabízet výrobek se slevou. Například Cardio Active si můžete koupit za 790 Kč na oficiálních stránkách.

Můžete si koupit Cardio Active v lékárně nebo na Amazonu?

Ačkoli výrobce nespolupracuje s lékárnami, výrobek lze nalézt tam. Pravděpodobně mají kapky z minulých šarží. Nikdo však nemůže s jistotou říci, zda jsou tyto doplňky originální a bezpečné. Kromě toho je Cardio Active v lékárně mnohem dražší. Takže přeplácíte za svá vlastní rizika.

Unikátní doplněk Cardio Active na Amazonu nenajdete. Pokud je vám nabízena ke koupi z jiných zdrojů, pravděpodobně se jedná o podvodníky. Můžete si jej zakoupit pouze bez rizika na webových stránkách výrobce.

Cardio Active na webových stránkách DR Max a v dm

Na DR Max nenajdete Cardio Active. Pokud je vám na platformě nabídnuto zakoupení tohoto produktu, máte co do činění s podvodníky. Na dm také není Cardio Active. Při nakupování online buďte velmi opatrní. 

Cardio Active na webových stránkách Heureky 

Stojí za zmínku, že doplněk lze zakoupit pouze z oficiálních webových stránek. Výrobce vytvořil webové stránky pro ziskové a naprosto bezpečné nákupy. Proto na Heurece nenajdete Cardio Active. 

Rozvod nebo pravda

Negativní komentáře o účincích výrobku jsou vzácné, ale na internetu nejsou neobvyklé. Tyto připomínky jsou zpravidla nepodložené. Důvodů pro negativní komentáře je několik:

 1. „Cardio Active je podvod“, říkají uživatelé, kteří si koupili falešný produkt. Většinou se jedná o oblíbené a osvědčené výrobky, které jsou padělané. Výrobce dělá vše pro ochranu svých zákazníků. Za tímto účelem byla vytvořena speciální webová stránka. Na něm si můžete bez obav objednat doplněk.
 2. „Cardio Active je podvod,“ tvrdí ti, kteří se obávají produktů, které nelze zakoupit v lékárně. A to je zcela neopodstatněné. Tím, že se výrobce zbavil prostředníků, nejenže omezil růst prodeje padělků, ale také udržuje nízkou cenu. Nabízí také slevy a propagační akce.
 3. Recenze „Cardio Active nefunguje“ v tomto duchu jsou způsobeny tím, že osoba nerespektovala pokyny a doporučení výrobce. Aby byl doplněk účinný, musíte jej užívat nepřetržitě a vzdát se svých špatných návyků. 

Je skutečně vzácné najít negativní komentáře o produktu online. Taková hodnocení se však nezakládají na pravdě. Snažili jsme se kontaktovat uživatele nespokojené s produktem, ale neobdrželi jsme žádnou zpětnou vazbu. Neměli bychom se obávat několika negativních recenzí. Pozitivních komentářů je mnohem více. Uživatelé z celého světa sdílejí své dojmy, protože kapky fungují efektivně. 

Cardio Active dr max

Cardio Active recenze ve fórech

V průběhu psaní recenze jsme studovali komentáře o produktu na různých webových stránkách. Převážná většina z nich byla pozitivní, ale objevily se i negativní komentáře. S jejich autory se nepodařilo spojit. Stránky byly spíše falešné, stejný typ komentářů se nacházel na různých stránkách. Shromáždili jsme recenze Cardio Active z fór a tematických skupin.

Recenze

Přečtěte si skutečné recenze Cardio Active:

Ohlasy lékařů

Jako lékař znám důsledky problémů s krevním oběhem a vysokým krevním tlakem. Mnoho léků „tlumí“ příznaky, ale neléčí nemoc. Proto doporučuji Cardio Active, který je účinným doplňkem. Pomohla již mnoha mým pacientům. 

Miloslav Brož, kardiolog, 15 let, Liberec

Pravidelně se potýkám s vážnými příznaky onemocnění srdce a cév. Bohužel je této nemoci vystaveno velké množství lidí a mnozí jsou jí ohroženi. I ten nejmenší příznak může být předzvěstí závažného onemocnění. Proto doporučuji Cardio Active, protože je bezpečný a spolehlivý.

Milada Soukupová, kardioložka, 8 let, Zlín

Nemoci srdce a nervového systému postihují stále více lidí. Mnoho lidí má tendenci příznaky přehlížet a vysoký krevní tlak ignorovat. To má později velmi neblahé důsledky. Pro jistotu je třeba na bolestivé příznaky reagovat okamžitě. Takto vám Cardio Active pomůže vypořádat se s nemocí, aniž by zasáhla vaše tělo.

Blažena Lišková, kardioložka, 6 let, Opava

Zpětná vazba od zákazníků

Náhodou jsem našel stránku, kde jsem viděl recenze Cardio Active, a byl jsem zvědavý. Moje příznaky byly velmi podobné těm mým, měla jsem problémy se spánkem a někdy jsem se bezdůvodně třásla. Konzultovala jsem to s lékařem a užívala tyto kapky. Výsledky byly úžasné a já jsem to cítila asi od druhého týdne. Mým nervům to očividně prospělo.

Roman Slavík, 45 let, Most

Vždycky jsem měla problémy s krevním tlakem, také kvůli vyhřezlé ledvině. Ale v poslední době trpím bolestmi. Nedokázali mi stanovit diagnózu a v mém věku mě začíná bolet úplně všechno. Ale někdy mě polije studený pot a mám chuť vylézt na zeď. Koupil jsem si Cardio Active, poradil mi kamarád. Víte, opravdu se cítím lépe, jako by všechny bolesti zmizely. 

Radka Musilová, 66 let, Teplice

Je pravda, co se říká, že všechny nemoci pocházejí z nervů. Začal jsem mít problémy s nervovým systémem. A pak mě začalo ovládat srdce. Měl jsem prudký nárůst krevního tlaku nebo bolest v hrudní kosti, hrozný pocit. Viděl jsem několik recenzí lékařů o Cardio Active a začal jsem být zvědavý. Kapky jsem užívala něco přes měsíc a cítila jsem se velmi dobře, bolest zmizela.

Kryštof Pavlík, 73 let, Karviná

Jsem velmi rád, že jsem se dozvěděl o Cardio Active. Předtím jsem hodně trpěl. Pořád jsem musel brát prášky na krevní tlak. A to by ohrozilo i mé další orgány, což také nepomohlo. Krevní tlak mi stále stoupal jako blázen. Ale pomohly kapky v červenobílé lahvičce.

Ludmila Křížová, 54 let, Chomutov

Nevím, jak jsem žil před těmito kapkami. Jednou se mi zvýšil krevní tlak, tak mi máma dala Cardio Active. Krevní tlak mi klesl poměrně rychle, ale ještě tu samou noc jsem lépe spal a cítil se klidnější. Vzal jsem si je pro sebe a užíval je po dobu jednoho měsíce. Hodně mi to pomohlo a vyřešilo problémy, které jsem nečekal. 

Ondřej Beránek, 37 let, Děčín

Cardio Active koupit

Závěry o léku: Je Cardio Active podvod?

Po prostudování produktu, jeho složení a četných recenzí můžeme říci, že Cardio Active funguje. To bylo prokázáno vědci a lékaři. To potvrzují i pacienti. Výrobek je bezpečný a zároveň účinný. 

Cardio Active Video

Často kladené otázky

❗ Má Cardio Active kontraindikace?

Ano, doplněk byste neměli používat, pokud trpíte nesnášenlivostí některých složek.

⚡Jaké je dávkování přípravku Cardio Active?

Měli byste užívat roztok 15-20 kapek ve sklenici vody 2krát denně.

✅ Je Cardio Active k dostání v lékárně?

Ne, pouze na oficiálních stránkách výrobce.

✔ Funguje Cardio Active?

Ano, doplněk byl testován a schválen kardiology. 

MUDr. Libor Nechvatal
Kardiolog, Internista 1979 – 1980: Rtg klinika FN Brno-Bohunice 1980 – 2009: I.IKAK FN U sv. Anny 2009 – dosud: privátní ambulance Atestace z vnitřního lékařství I. stupně v r. 1985 Osvědčení k výkonu lékařské praxe v oboru interní lékařství od r.1995 Specializovaná atestace z kardiologie v roce 1996 Funkční licence v oboru transesofageální echokardiografie 1998 Funkční licence v oboru invazivní diagnostická kardiologie 1998 Licence pro výkon vedoucího lékaře-primáře zdravotnického zařízení pro obor kardiologie od r. 2001 Funkční licence pro obor intervenční kardiologie 2002 Licence školitel lékařského výkonu pro výkony invazivní diagnostické kardiologie (F 009) a intervenční kardiologie (F 010) 2003
Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *