PARAXAN: recenze lékařů, indikace, složení, vedlejší účinky, cena a kde koupit

Název produktuPARAXAN
Složení výrobkuPřírodní látky
  Účinek✅Zabíjí helminty a další parazity
✅Zlepšuje funkci trávicího traktu
✅Zvyšuje fyzickou a duševní výkonnost
Možná rizikaNezpůsobuje žádné vedlejší účinky
Obsah baleníKapsle #20
Denní dávka2 tablety
KontraindikaceChybějící
Podmínky skladováníNa tmavém místě při pokojové teplotě
Terapeutický kurzJeden měsíc
Návod k použitíPolkněte, vypijte jakoukoli tekutinu
Náklady860 KCZ
Hodnocení5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Doba dodání1-5 dní

PARAXAN vytváří v lidském těle ty nejnepříznivější podmínky pro parazity. Díky rostlinným složkám a dalším užitečným prvkům fytopreparát způsobí jejich zničení a následně je odstraní spolu s toxickými odpadními produkty. Je mnohonásobně účinnější než jiné metody – ničí červy, prvoky, ektoparazity a zlepšuje fungování celého těla.

V tomto článku jsme popsali, jak biokomplex funguje, z čeho se skládá a proč je považován za nejlepší antiparazitární prostředek. Dozvíte se jeho aktuální cenu a správný způsob nákupu. PARAXAN si můžete objednat s doručením po celé České republice a dokonce i do zahraničí.

PARAXAN cena

Složení přípravku PARAXAN: Jak to funguje

Složky jsou koncentrované výtažky z léčivých rostlin. Každá složka posiluje a doplňuje léčebný účinek té druhé. Každá složka posiluje a doplňuje léčebný účinek té druhé.

KomponentaAkce
 KarafiátZpůsobuje paralýzu hladkého svalstva helmintů, blokuje jejich dýchací řetězec. Po usmrcení vajíček, larev a pohlavně dospělých jedinců je přirozeně vyloučí z těla.
 PimmsMá anthelmintické a antimikrobiální účinky a je účinný proti všem střevním parazitům. Zvyšuje sekreci žláz v trávicím traktu a tonizuje jeho svaly, odstraňuje překrvení.
 HeřmánekMá antiseptické, analgetické a protizánětlivé účinky. Eliminuje fermentační a hnilobné procesy, stimuluje obnovu tkání poškozených parazity.

Kontraindikace a vedlejší účinky

PARAXAN nemá žádné kontraindikace – má nejvyšší stupeň bezpečnosti. Kapsle lze užívat při všech akutních i chronických onemocněních. Účinné látky navíc pozitivně působí na mnoho vnitřních orgánů, zejména však na trávicí systém. V žádném případě nezpůsobují zhoršení zdravotního stavu. Nehrozí to ani alergikům, protože výrobek neobsahuje žádné hyperalergenní složky.

Klinické studie

Klinické hodnocení přípravku PARAXAN – účinný přípravek proti parazitům, tobolky probíhalo po dobu 6 měsíců. Výsledky jsou zdokumentovány a najdete je na webových stránkách výrobce. Série experimentů se zúčastnilo 3 500 dobrovolníků trpících parazitárními patologiemi. Na konci studie bylo zjištěno, že

 • 99 % účastníků zaznamenalo vymizení potíží a zlepšení celkové pohody v prvních dnech léčby;
 • 100 % respondentů si nechalo opravit sliznici trávicího traktu poškozenou parazity pomocí ultrazvukového vyšetření;
 • 100 % subjektů se plně zotavilo, což potvrdilo kontrolní vyšetření přesně o měsíc později;
 • žádný z dobrovolníků nezaznamenal žádné vedlejší účinky;
 • U 99,9 % vyšetřených po šesti měsících nedošlo k recidivě.

Výsledky zapůsobily i na skeptické nezávislé odborníky. Okamžitě předali výrobci certifikáty potvrzující vysokou kvalitu jeho výrobku. Obdrželi také balíček dokumentů opravňujících k prodeji výrobku.

Indikace k použití a příbalový leták

Fytopreparát je účinnou a zároveň šetrnou alternativou škodlivých syntetických léků. Přírodní produkt úspěšně bojuje proti všem druhům parazitů, nezpůsobuje komplikace a dobře se vstřebává. Indikací pro použití přípravku PARAXAN jsou příznaky parazitace helmintů a/nebo prvoků v těle:

 • zhoršení vzhledu: suchá, ochablá, řídnoucí kůže, nadměrné vypadávání vlasů, uvolněné nehty;
 • chronická slabost, apatie a únava;
 • migrující bolesti svalů;
 • psycho-emocionální nestabilita, neuróza;
 • zvětšené lymfatické uzliny;
 • poruchy trávení a střevní peristaltiky: nejasné bolesti v horní části břicha, nevolnost a pálení žáhy, plný žaludek, pocit sytosti po jídle atd;
 • suchý kašel, dušnost;
 • tíha v oblasti jater;
 • bolesti hlavy a závratě, tlakové špičky;
 • změna hmotnosti.

Pokud nedojde k léčbě, komplikace na sebe nenechají dlouho čekat. Nejnebezpečnější jsou mechanická žloutenka, hepatitida, cholecystitida, cholangitida a pankreatitida. Helminti z trávicích orgánů se po zvýšení jejich počtu rozšíří do celého těla. Při pokročilém napadení se mohou vyskytovat i v očích. Léčba se proto nesmí odkládat. Přečtěte si podrobná doporučení v příbalovém letáku přípravku PARAXAN a začněte užívat tobolky.

PARAXAN recenze

Kde a jak koupit PARAXAN

Skutečnost, že PARAXAN nelze zakoupit nikde jinde než na oficiálních webových stránkách, není nevýhodou, ale logickým rozhodnutím výrobce udržet nízkou cenu. Jakýkoli lék se při propagaci na farmaceutickém trhu nevyhnutelně zdraží. Důvodem jsou nejen poplatky zprostředkovatelů (pronájem skladu, doprava), ale také přirážky lékárenských organizací. Omezení prodeje na oficiální webové stránky umožnilo vyloučit dodatečné náklady a vyhnout se tak zvýšení cen.

Antiparazitika lze zakoupit pouze u výrobce. Objednání přípravku PARAXAN je snadné – stačí zanechat kontaktní údaje a vyčkat na bezplatný příchozí hovor od operátora. Odpoví na všechny vaše dotazy a vysvětlí vám podrobnosti doručení.

Jaká je cena

Originální kapsle se prodávají pouze přímo na webových stránkách výrobce. Výrobce záměrně omezil distribuci přípravku na jediný internetový zdroj, aby náklady na přípravek PARAXAN byly co nejnižší. Při objednávání online máte šanci získat dobrou slevu nebo ušetřit díky akcím. V těchto obdobích je cena přípravku PARAXAN někdy snížena až na 860 Kč.

Lze koupit PARAXAN v lékárně nebo na Amazonu?

Důvod nedostupnosti přípravku PARAXAN v lékárnách je jednoduchý. Výrobce chce snížit náklady na výrobek na minimum. Prioritou je pro něj zpřístupnit lék všem, kdo o něj stojí. Když se objevil na pultech lékáren, jeho cena se mnohonásobně zvýšila.

Druhým důvodem je padělání. Podvodníci používají název oblíbeného antiparazitárního léku k distribuci nekvalitních padělků. Na tržištích a speciálně vytvořených webových stránkách jsou kapsle nabízeny za snížené ceny. Nákupem takového padělku lidé plýtvají penězi, protože výrobek je zbytečný. Všimněte si, že originál PARAXAN proti parazitům nebyl na Amazonu nikdy prezentován. Jediný způsob, jak se vyhnout podvodu, je objednat si zboží přímo od výrobce!

PARAXAN na DR Max

Nemá smysl hledat DR Max PARAXAN na Marketplace, alespoň ne v původní verzi. Skutečný produkt s terapeutickými vlastnostmi je k dispozici pouze na oficiálních webových stránkách.

PARAXAN koupit

Co je Paraxan: Recenze

Pouze zákazníci, kteří drogu užívají k léčbě nebo prevenci, mohou poskytnout pravdivé hodnocení jakékoli drogy. Proto jsou recenze přípravku PARAXAN nejlepším důkazem jeho vysoké účinnosti. Naprostá většina těch, kteří účinky kapslí vyzkoušeli, popisuje úspěšnou zkušenost s nimi.

Ohlasy lékařů

Z pohledu mnoha kvalifikovaných odborníků v oblasti parazitologie a gastroenterologie je komplex fytoextraktů jedním z nejúčinnějších léků. Lékařské recenze přípravku PARAXAN vždy zdůrazňují jeho vysokou míru bezpečnosti, umožňují jeho užívání bez lékařského dohledu.

S příchodem přípravku PARAXAN již nemusím složitě léčit napadení červy. Patologii zvládne sám v co nejkratší době. Myslím, že jde o skutečný průlom v medicíně, protože dosud bylo velmi obtížné zcela zbavit tělo červů. Nyní stačí jeden měsíc.

Vladimír Bednář, gastroenterolog, praxe 21 let, Zlín

Ve své praxi často používám PARAXAN, protože je účinný, neškodný a dlouhodobý. Má také výrazné tonizující a regenerační účinky. Po zničení parazitických červů a prvoků moji pacienti zaznamenávají silný příliv energie, který nikdy předtím neměli.

Sára Bílková, rodinná lékařka, 18 let praxe, Pardubice

Pokud zjistíte více než 2 příznaky napadení parazity, měli byste okamžitě zahájit léčbu. Doporučuji PARAXAN jako účinný lék na různé druhy helmintů. Kapsle léčí a zároveň chrání vaše tělo před opětovnou infekcí.

Luboš Pešan, gastroenterolog, 14 let praxe, Ústí nad Labem

PARAXAN dr max

Reference zákazníků

Z mnoha skutečných recenzí přípravku PARAXAN zveřejněných na příslušných webových stránkách jsme vybrali některé z nejzajímavějších a nejužitečnějších, podle našeho názoru.

S přípravkem PARAXAN se cítím mnohem lépe: nikde mě nic nebolí, po jídle nemám nevolnost, nemám pocit těžkosti ani nadýmání v žaludku. A cena je nic ve srovnání s tím, co jsem utratil v lékárnách za léčbu předtím. Vřele doporučuji všem, kteří o tomto úžasném léku nevědí!

Františka Bartošová, 44 let, Hradec Králové

Léčbu vždy beru zodpovědně, takže jsem užíval kapsle přesně podle pokynů. A opravdu pomohly! Účinek přípravku PARAXAN jsem pocítil velmi rychle – druhý nebo třetí den jsem se probudil s pocitem dávno zapomenuté lehkosti, bez nepříjemných pocitů nebo bolestivosti.

Stanislav Holub, 29 let, České Budějovice

léčba přípravkem PARAXAN proběhla bez problémů. Nevšiml jsem si, jak jsem se parazitů zbavil. Po měsíci jsem podstoupil kontrolu a vše bylo čisté!

Martina Dušková, 61 let, Olomouc

Po užívání přípravku PARAXAN jsem se stal mnohem čipernějším, aktivnějším a odolnějším. Zlepšil se mi spánek, trávení a zmizelo akné. Když už mluvíme o testech, byly perfektní! Doporučuji vám, abyste si ji koupili.

Josef Vacek, 34 let, Liberec

účinek léčby PARAXANEM je úžasný – kapsle užívám teprve týden a už jsem zaznamenala výrazné zlepšení. Především mi zmizely žaludeční potíže a přestalo mě trápit svědění kůže. Myslím, že po měsíci léčby mám ještě méně vrásek!

Milada Veselá, 51 let, Plzeň

Závěry o léku: Je PARAXAN podvod?

PARAXAN funguje, způsobuje smrt všech parazitů a komplexně léčí celý organismus. Pravděpodobnost recidivy po léčbě je nulová, protože místní imunitní obrana je výrazně posílena. Po podání fytopreparátu se vytvoří spolehlivá ochrana proti reinfekci.

Často kladené otázky

✅ Proč bych měl/a užívat přípravek PARAXAN?

Tento přírodní produkt rychle a bezbolestně odstraňuje všechny druhy parazitů. Doporučuje se při výskytu příznaků helmintózy nebo giardiózy.

✅ Mohu si koupit PARAXAN v lékárně?

Přírodní lék nelze zakoupit v řetězcích lékáren. Můžete si ji koupit online a pouze na oficiálních stránkách.

⚡ Kolik tobolek je v balení přípravku PARAXAN?

20 kusů.

❗Má PARAXAN kontraindikace a nežádoucí účinky?

 Kapsle neobsahují žádné syntetické přísady, hormony, GMO, barviva ani aromata. Výrobek je bezpečný pro všechny bez ohledu na věk a celkový zdravotní stav.

✔ Jak se přípravek PARAXAN užívá?

Užívejte 2 kapsle dvakrát denně po dobu nejméně 4 týdnů.

MUDr. Patrik Pecak
MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnickém zařízení v oboru chirurgie. Od roku 2010 pracuje jako samostatný lékař na klinice jednodenní chirurgie Palas Athena se specializací na laparoskopické operace.
Comments
 • Dobrý den pane doktore, ráda bych se zeptala na lék Paraxan.Mám střevní potíže , často mě bolí konečník a ještě mám brániční kýlu, na kterou jsem byla u Vás na klinice vyšetřena.Doporučujete tento lék ?
  Přeji Vám pěkný den a předem děkuji zaodpověd s pozdravem Anna Andrtová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *