WINTEX ULTRA: recenze lékařů, indikace, složení, vedlejší účinky, cena a kde koupit

ProduktWINTEX ULTRA
SloženíPřírodní látky
  Účinek✅Už žádná bolest nebo nepohodlí v nohou
✅Krevní cévy jsou posíleny
✅Předchází zhoršení a recidivám křečových žil
Možná rizikaNe
Obsah baleníGel, 30 ml
Denní dávkaDvě nebo tři ošetření
OmezeníChybějící
KurzJeden měsíc
Návod k použitíNaneste na bolestivá místa, jemně vetřete.
Hodnocení5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena890 KCZ
Doba dodání1-5 dní

S přípravkem WINTEX ULTRA se můžete zbavit křečových žil již za 1 měsíc. Díky svému dokonalému složení vždy přináší pozitivní výsledky. Účinek aktivních složek gelu přetrvává dlouho po ukončení léčby a stává se vynikající prevencí recidiv.

Článek se podrobně zabývá složením fytopreparátu, jeho hlavními výhodami, principem účinku a stupněm účinnosti. Aktuální cenu a možnost objednat si originál najdete na webových stránkách výrobce, odkaz na ně je uveden níže. WINTEX ULTRA se rychle stal jedním z nejoblíbenějších venotonik v České republice i v zahraničí.

WINTEX ULTRA cena

Složení WINTEX ULTRA

Složení gelu je komplexem vysoce kvalitních složek přírodního původu. Gel má synergický účinek, který vysvětluje silný venoprotektivní účinek fytopreparátu.

KomponentaAkce
Rozmarýnový vonný olejZvyšuje pevnost a pružnost žil, zabraňuje překrvení, snižuje intravaskulární tlak.
Olejový extrakt z tymiánu plazivéhoStimuluje krevní oběh, zmírňuje zánět a odstraňuje otoky.
Koncentrát z koňských kaštanůBylinný antikoagulant, blokuje enzym trombin, zabraňuje srážení krve, zabraňuje tvorbě krevních sraženin.
Olej z pšeničných klíčkůOpravuje zánětem poškozené žilní stěny a urychluje tak procesy obnovy.
Výtažek ze šťávy z aloe veraHydratuje pokožku, zmírňuje pálení a olupování, odstraňuje žilní „oka“ a „hvězdičky“.
Levandulový olejzmírňuje bolest, ulevuje od těžkých nohou, odstraňuje toxické látky z cév.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Jednou z hlavních výhod přípravku WINTEX ULTRA je, že nemá žádné kontraindikace.

Terapeutický nebo profylaktický postup je možné zahájit i v přítomnosti souběžných chronických patologií. Účinné látky fytopreparátu nenarušují fungování vnitřních orgánů, své farmakologické účinky vykonávají ve stěnách cév. Gel mohou používat i osoby se sklonem k alergiím, protože je absolutně hypoalergenní. V historii prodeje nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky.

Klinické studie

Fytokomplex prošel před uvedením na oficiální webové stránky řadou klinických testů na 3 700 dobrovolnících. Údaje poskytly nezvratný důkaz o vysoké účinnosti gelu WINTEX ULTRA:

 • trvalo 1 až 3 týdny (v závislosti na rozsahu poškození), než se krev vrátila do žilní sítě nohou;
 • účastníci testu s mírným až středně závažným onemocněním žil se plně zotavili do jednoho měsíce;
 • v pokročilých případech trvalo 8 až 10 týdnů léčby, než se odstranily příznaky a příčiny křečových žil;
 • žádný z respondentů neměl žádné nežádoucí účinky.

Vysoká účinnost výrobku a další nesporné výhody oproti jeho protějškům byly pádným důvodem pro povolení prodeje. Výrobci byly rovněž uděleny certifikáty potvrzující vysokou kvalitu gelu.

Indikace k použití a příbalový leták

Nebezpečné křečové žíly, zákeřná chronická žilní nedostatečnost, hrozivá tromboflebitida – cévní patologie, které bez léčby nikam nevedou. Naopak mírné potíže na nohou se mohou v krátké době změnit ve vypouklé žíly a vředové defekty. Nelze trpělivě čekat na zjevné příznaky rychlé progrese patologie – léčba musí být zahájena okamžitě. Indikací pro použití přípravku WINTEX ULTRA jsou charakteristické příznaky problematických žil:

 • tíha v nohách;
 • hyper- (zřídka hypo-) pigmentace kůže holení;
 • jasně viditelné křečové žíly;
 • suchost a ztráta pružnosti pokožky;
 • lokalizovaná bolest v oblasti dolních končetin;
 • zvýšená únava nohou;
 • otok v oblasti kotníku;
 • noční křeče;
 • závratě a mdloby způsobené ukládáním krve v nohách a poklesem krevního tlaku;
 • svědění kůže, výraznější večer – předzvěst trofických poruch.

Kromě negativních příznaků, které zhoršují kvalitu života, jsou křečové žíly nebezpečné komplikacemi. Pacientům hrozí lokální oběhové poruchy, trofické vředy a dokonce srdeční selhání. Nejnebezpečnější komplikací je však plicní embolie, která ohrožuje život.

Užívání hormonální antikoncepce, nízká fyzická aktivita, obezita, dlouhodobá statická činnost a zvedání těžkých břemen jsou nejčastějšími predispozičními faktory vzniku křečových žil. Pokud je nemůžete vyloučit, musíte použít účinný prostředek pro prevenci. Kombinace fytoextraktů ve formě gelu je ideální pro prevenci a léčbu všech onemocnění křečových žil. Způsob použití je podrobně vysvětlen v příbalové informaci přípravku WINTEX ULTRA.

WINTEX ULTRA koupit

Kde a jak koupit WINTEX ULTRA

Upozorňujeme, že originální verzi WINTEX ULTRA lze zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách. Tím se náklady sníží na minimum. Rozsáhlá distribuce léku totiž vyžaduje dohody s mnoha zprostředkovateli. A každý, kdo stojí mezi přímým dodavatelem a spotřebitelem, si na výrobek připočítává přirážku, aby dosáhl zisku. Cena se samozřejmě mnohonásobně zvýší. Na webových stránkách výrobce si můžete WINTEX ULTRA objednat během několika minut. Stačí jen vyplnit minitabulku na domovské stránce a počkat na bezplatný hovor od operátora.

Jaká je cena

Tento rostlinolékařský výrobek není volně dostupný na trhu. Výrobce omezil distribuci na jednu oficiální webovou stránku. To umožňuje výrobci analyzovat poptávku spotřebitelů a udržovat vysokou cenu WINTEX ULTRA. Zákazníkům jsou poskytovány výhodné slevy, jsou pořádány atraktivní propagační akce. V jednom z takových období může cena WINTEX ULTRA klesnout až na 890 Kč.

Mohu si WINTEX ULTRA koupit v lékárně nebo na Amazonu?

WINTEX ULTRA není dostupný v lékárnách, protože výrobce upustil od uvedení svého výrobku na farmaceutický trh. Toto rozhodnutí umožnilo zpřístupnit ji všem, kteří si ji chtěli koupit. V dobách minulých byla cena gelu 2-4krát vyšší než v dobách lékáren.

Dalším důvodem, proč WINTEX ULTRA není k dispozici na Amazonu a podobných trzích, je množství padělků. V souvislosti s popularitou biokomplexu se zintenzivnili podvodníci. Údajně distribuují originální produkty, nabízejí nízké ceny, dobré doručení a celou řadu dalších bonusů. Obratně kopírují informace ze skutečných webových stránek a falešných obalů. Bohužel se velmi často stává, že zákazníci zjistí, že se stali obětí podvodu, až po zahájení léčby. Abyste se tomu vyhnuli, kupujte gel pouze přímo od výrobce.

WINTEX ULTRA na DR Max

Nemá smysl hledat na stránkách DR Max WINTEX ULTRA, respektive na původní verzi. Pokud najdete výrobek s tímto názvem, je 100% pravděpodobné, že se jedná o padělek.

WINTEX ULTRA na Heurece

WINTEX ULTRA nelze nalézt na cenovém agregátoru Heureka. Skutečný gel má pouze jednu cenu stanovenou výrobcem a prodává se pouze na jeho webových stránkách.

WINTEX ULTRA recenze

Rozvod nebo pravda

S tvrzením, že WINTEX ULTRA je podvod, jsme se na internetu setkali jen několikrát. To je samozřejmě zanedbatelné v porovnání s tisíci poděkování výrobce. Přesto jsme zjistili důvody tvrzení, že WINTEX ULTRA nefunguje:

 • nákup padělku z neoficiálních webových stránek;
 • Porušení doporučení uvedených v návodu;
 • pochybnosti o kvalitě léků, které nejsou z lékáren.

WINTEX ULTRA je podvod, pokud není zakoupen přímo od výrobce a správně použit.

WINTEX ULTRA recenze ve fórech

Pokusili jsme se kontaktovat autory občasných negativních recenzí na WINTEX ULTRA na fórech o léčbě žilních onemocnění. Naše otázky však byly ignorovány. Vyhrazujeme si právo předpokládat, že takové komentáře byly napsány na příkaz konkurence.

Recenze

Četné pozitivní recenze přípravku WINTEX ULTRA ukazují, že problém s žilami lze vyřešit za pouhý jeden měsíc. Tisíce zákazníků již daly přednost tomuto fytopreparátu a tvrdí, že je bezpečný a vysoce kvalitní. Jeho princip účinku a složení jsou jedinečné, na farmaceutickém trhu neexistuje žádný přímý ekvivalent.

Ohlasy lékařů

Onemocnění žil lze kombinovaným přípravkem překonat – to potvrzují četné lékařské recenze přípravku WINTEX ULTRA. Vzdávají hold jeho přirozenosti, vysoké účinnosti a bezpečnosti. Kvalifikovaní flebologové gel úspěšně používají ve své praxi.

Jako flebolog pracuji již více než 25 let a ve své praxi jsem se setkal s různými případy onemocnění žil. V poslední době se však v České republice staly skutečnou epidemií. Naštěstí byl k dispozici WINTEX ULTRA. Výsledky klinických testů byly vynikající a já jsem ji začal doporučovat svým pacientům. Terapeutický účinek předčil všechna má očekávání!

Ilona Novotná, fleboložka, praxe 27 let, Domažlice.

WINTEX ULTRA je pro mě ochranný prostředek na žíly č. 1. Často ji používám ve své praxi, protože není nijak věkově omezena. Výrobek se skládá výhradně z přírodních vybraných složek. Proto jsem nikdy nehlásil žádné vedlejší účinky. Nikdy jsem neměl žádné vedlejší účinky a ve všech případech došlo k uzdravení.

Daniel Kolář, rodinný lékař, praxe 22 let, Holešov.

Podle mých zkušeností WINTEX ULTRA funguje mnohem lépe než lékárenské ekvivalenty a nemá žádné vedlejší účinky. Předepisuji ji u všech žilních onemocnění i preventivně u rizikových pacientů. Výsledky jsou vždy působivé.

Magdalena Lišková, fleboložka, praxe 16 let, Rokycany.

WINTEX ULTRA dr max

Reference zákazníků

Podívali jsme se na ne méně než 30 populárních aktuálních webových stránek a sestavili jsme nejinformativnější reálné recenze WINTEX ULTRA.

Léčbu přípravkem WINTEX ULTRA jsem zahájila pouze proto, že je přírodní. Stále tomu nemohu uvěřit, ale bolest a tíha zmizely po prvním vetření gelu do kůže. Čím déle jsem ho používala, tím lépe jsem se cítila. Lékař řekl, že se jedná o ojedinělý případ, kdy jeden lék má tak obrovský účinek.

Magdalena Lišková, 49 let, Varnsdorf

léčil křečové žíly přípravkem WINTEX ULTRA bez lékařského předpisu, doma. A každým dnem jsem byl stále více přesvědčen, že jsem se rozhodl správně. Pokud máte také závažnou chronickou žilní nedostatečnost, kupte si gel, nebudete litovat.

Iveta Dušková, 75 let, Bruntál

Poté, co jsem se rozhodl léčit se WINTEXem ULTRA, začala nová etapa mého života. Díky přípravku jsem se postavila na nohy ve všech směrech a snad navždy zapomněla na tromboflebitidu! Od ukončení kurzu uplynulo sedm měsíců a dnes už na hrozící invaliditu ani nepomyslím.

Kryštof Pokorný, 63 let, Benešov

Jedná se o velmi dobrý lék, který nyní vždy doporučuji přátelům a příbuzným s křečovými žilami. Po ošetření přípravkem WINTEX ULTRA se můj život zcela změnil! Hodně chodím, cítím se mladá a plná energie a dříve mě ráno bolely nohy.

Zdenka Kopecká, 56 let, Louny

Účinek jsem po aplikaci WINTEX ULTRA pocítil téměř okamžitě. Gel příjemně chladí a následně zahřívá. Okamžitě zmizí bolest a tíha v nohou, zmizí nevzhledná žilní síťovina. Není překvapením, že na webu nejsou žádné negativní recenze produktu.

Robert Kraus, 61 let, Krnov

Závěry o léku: Je WINTEX ULTRA podvod?

Mnoho lidí si myslí, že k léčbě křečových žil je zapotřebí několik metod. Většinou se užívání tablet kombinuje s vtíráním mastí, masážemi a lidovými prostředky. Všechny tyto metody jsou časově náročné a účinek je často jen mírný a nestabilní. WINTEX ULTRA funguje zcela odlišným způsobem a poskytuje komplexní přístup k terapii. Účinek gelu proto není možné zvýšit žádným jiným způsobem – je soběstačný.

Často kladené otázky

✔Co je WINTEX ULTRA?

Bylinný lék je účinný v jakékoli fázi onemocnění žil, bez ohledu na jeho stadium a závažnost příznaků.

✅ Mohu si WINTEX ULTRA koupit v lékárně?

Gel není možné zakoupit v lékárnách. Výrobce již neplánuje uvedení na trh a omezil jeho distribuci na jednu webovou stránku.

✅ Co obsahuje WINTEX ULTRA?

Složení biokomplexu je dokonalou kombinací účinných přírodních složek. Každá z nich má pozitivní vliv na abnormální cévy.

❗Jak používat WINTEX ULTRA?

Gel by se měl do bolestivé oblasti vtírat jemnými krouživými pohyby až 3krát denně.

⚡Je WINTEX ULTRA bezpečný?

Gel je zcela neškodný. Žádná z jeho složek není schopna vyvolat nevolnost.

MUDr. Lenka Placha
Dermatolog Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity Brno, Atestace z dermatovenerologie, Specializační způsobilost v oboru dermatovenerologie Praxe: FN Brno – Pracoviště dětské medicíny – Pediatrická klinika – Dětské kožní oddělení Člen vědeckých společností: EADV (Europeans Academy of DV) Česká dermatovenerologická společnost ČLS J.E. Purkyně Sekce dětské dermatologie při ČDS JEP Česká akademie dermatovenerologie Česká lékařská komora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *