Novinky a články z nejkrásnějších míst Asie

Nová Čínská atrakce – procházka vzduchem po skleněném chodníku

Všichni jezdí na dovolené, za odpočinkem a poznávání nových krajů. Pokud se chcete někam vydat, ale nebaví vás už všední památky, neustále stejné, nudné výhledy, ale chcete zažít něco zajímavého, vzrušujícího a nevšedního, tak z téhle nové čínské atrakce budete nadšení. Čína je překrásná a naleznete v ní mnoho zajímavých míst, která rozhodně stojí za navštívení. Naleznete tam krásné staré památky, ale to by nebyla Čína, aby zůstali u starších a tradičních míst. Máte tam možnost navštívit i mnoho bizarních atrakcí, z kterých by vám šla hlava kolem, ale rozhodně si z toho odnesete nevšední vzpomínky.

Procházka po skleněné stezce

Jedním z nich je i skleněný chodník, který se nachází v národním parku Zhangjiajie skoro na samotném vrcholku hory Tianmen v provincii Hunan.  Procházka po něm je rozhodně jen pro ty nejodvážnější, a pokud máte strach z výšek, tak to rozhodně není nic pro vás, ačkoli pokud svůj strach přemůžete, tak nebudete litovat. Překonáte-li tady strach, a odhodláte se toto místo navštívit, čeká vás neuvěřitelně silný zážitek. Budete mít možnost se projít po 100 metru dlouhém a 1,6 metru širokém chodníku, a to ve výšce neuvěřitelných 1403 metrů. Něco takového nemá obdoby a nikde jinde na světě nic takového nenajdete.
Skleněná stezka má název “Coiling Dragon Cliff” v překladu to znamená Vinutý dračí útes a jedná se již o třetí skleněný chodník, který se nachází v této oblasti. Stezka vede nad propastí a je z ní dechberoucí výhled na dramatickou horskou silnici Tongtian Avenue s 99, která je známá jejími prudkými zatáčkami, které mohou tvarem připomínat meandry řeky.

Chodník jen pro odvážné

Máte-li dost odvahy a chcete zažít něco dobrodružného, tak neváhejte a navštivte tohle netradiční místo! Na tento zážitek budete vzpomínat do konce života! Ať už ho navštívíte s přáteli nebo rodinou, určitě si tam užijete kupu zábavy.  Kouzelná scenérie, která se vám z této výšky otevře, vás naprosto okouzlí a výhledu se nebudete moct nabažit. Když na chvilku zavřete oči, zhluboka se nadechnete, znovu je otevřete a znovu si vychutnáte ten neskutečný pohled do té zelené krajiny.

Zasloužená odměna

Nádherný výhled doplňuje neuvěřitelně zvláštní pocit, když se procházíte a při pohledu dolů uvidíte tu obrovskou výšku, ve které se momentálně nacházíte. Bude vám z toho chodit mráz po zádech! Nemusíte se ale ničeho bát. Chodník je sestaven bezpečně a tak, aby tu nebyla jakákoliv pravděpodobnost nebezpečí, a tak se můžete poklidně a beze strachu procházet a užívat si ten prvotřídní zážitek, který vás tam čeká. Tak neváhejte a vydejte se prozkoumávat svět a najít další podobné, senzační místa!